چمن – علف انتخاب همسر مناسب شریک مناسب دخترانه

چمن – علف: انتخاب همسر مناسب شریک مناسب دخترانه خانواده دختران ازدواج دخترانه خانواده سلامت زندگی دختران

گت بلاگز اخبار حوادث روش عجیب مامور قلابی جهت سرکیسه کردن راننده ها

جوان 34 ساله ای که با جعل عنوان مامور راهور به تصادفات ساختگی در مشهد پیگیری می کرد، در حالی با شلیک گلوله دستگیر شد که تاکنون تعداد زیادی اسناد و مدارک رانندگا

روش عجیب مامور قلابی جهت سرکیسه کردن راننده ها

روش عجیب مامور قلابی جهت سرکیسه کردن راننده ها

عبارات مهم : تصادف

جوان 34 ساله ای که با جعل عنوان مامور راهور به تصادفات ساختگی در مشهد پیگیری می کرد، در حالی با شلیک گلوله دستگیر شد که تاکنون تعداد زیادی اسناد و مدارک رانندگان نیز از وی کشف شده است است!

ماجرای کلاهبرداری های این مرد که در پوشش پلیس راهور رانندگان خودروهای سنگین و ترانزیتی را سرکیسه می کرد، هنگامی لو رفت که ماموران راهنمایی و رانندگی مستقر در پایگاه قاسم آباد هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی، ماموری را با درجه ستوان دومی دیدند که درحال پیگیری به یک اتفاق تصادف خسارتی بود! آنان با تعجب از این که سانحه تصادف از طریق پلیس 110 گزارش نشده ولی ماموری در حال پیگیری است به صحنه تصادف نزدیک شدند و به بررسی عنوان پرداختند آیا که تصادف مذکور در حوزه استحفاظی آنان بود و باید یکی از افسران کارشناس پایگاه قاسم آباد به آن پیگیری می کرد ولی ستوان مذکور که مورد تصادف در خیابان آزادی را در سررسید همراهش یادداشت می کرد، جهت آنان ناشناخته بود.

روش عجیب مامور قلابی جهت سرکیسه کردن راننده ها

نیروهای راهور که به نوع واکنش‌ها و نحوه پوشش این جوان مظنون شده است بودند، سوالاتی را راجع به محل خدمت وی پرسیدند که با تناقض گویی های جوان 34 ساله روبه رو شدند. بنابراین ماموران این فرد را به داخل ماشین هدایت کردند تا تحویل کلانتری بدهند ولی هنگامی که سرعت ماشین پلیس در ترافیک شهری کمتر شد، ناگهان متهم مذکور که «علیرضا-الف» نام دارد در ماشین را گشود و پا به فرار گذاشت.

ماموران انتظامی هم که به تعقیب وی پرداخته بودند به ناچار دست به سلاح بردند و با شلیک چند تیر هوایی او را زمین گیر کردند. بنابر گزارش خراسان، با انتقال متهم به پلیس آگاهی خراسان رضوی که با دستور قضایی صورت گرفت، تحقیقات گسترده ای در این باره شروع شد آیا که سرهنگ کارآگاه حمید رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) با توجه به تجربیات پلیسی خود احتمال می داد متهم مذکور باید جرایم بیشتری را در مشهد مرتکب شده است باشد بنابراین به دستور وی، این پرونده به وسیله گروه زبده ای از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری مورد پیگیری و بازجویی های دقیق قرار گرفت.

جوان 34 ساله ای که با جعل عنوان مامور راهور به تصادفات ساختگی در مشهد پیگیری می کرد، در حالی با شلیک گلوله دستگیر شد که تاکنون تعداد زیادی اسناد و مدارک رانندگا

بررسی های کارآگاهان با توجه به بیانات و اعترافات متهم حاکی از آن بود که مرد 34 ساله با پوشیدن لباس نیروهای راهور و درحالی که بی سیم قلابی نیز در دست داشت وارد صحنه های تصادف می شد واز راننده به ظاهر مقصر، خسارت خودروی دیگر را به طور نقدی دریافت می کرد تا راننده مقصر از برگه بیمه خود استفاده نکند! در همین حال تحقیقات زیاد نشان داد همه تصادفاتی که مامور قلابی به آن ها پیگیری کرده، ساختگی بوده است! متهم مذکور در اعترافات خود پرده از ماجرای ساختگی بودن تصادف ها نیز برداشت و گفت: معمولا همسرم سوار بر خودروی ریو به صورت ساختگی با خودروهای ترانزیتی یا کامیون ها تصادف می کرد و بعد من به عنوان مامور پلیس وارد صحنه می شدم و با بیان این که کامیون مقصر هست، مدارک راننده را می گرفتم. سپس به راننده به ظاهر مقصر پیشنهاد می کردم به علت هزینه کم تعمیر خودروی ریو اگر به صورت نقدی خسارت را پرداخت کنید به نفع شماست! این گونه رانندگان هم که حاضر نیستند یک برگه از بیمه آنان به خاطر مبالغ چند صد هزار تومانی بریده شود یا وقت رفتن به مراکز خسارت بیمه و پلیس را نداشتند، بلافاصله راضی می شدند و خسارت را به صورت نقدی پرداخت می کردند.

در ادامه بررسی ها مشخص شد زنان دیگری هم در ماجرای کلاهبرداری از رانندگان با این متهم همکاری کرده اند که تلاش جهت شناسایی آنان ادامه دارد.از سوی دیگر نیز تحقیقات کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری که با نظارت مستقیم و راهنمایی های سرهنگ رزمخواه همراه بود، نشان می داد در بعضی از صحنه های ساختگی تصادف که متهم داخل ماشین حضور داشته و ماموران راهنمایی و رانندگی در صحنه تصادف حاضر شده است اند، او (متهم) تا وقت تنظیم کروکی هم عنوان را پیگیری کرده ولی در یک لحظه از محل گریخته است.

بنابراین گزارش، در بازرسی از مخفیگاه وی، تعدادی اسناد و مدارک رانندگان مانند گواهی نامه کشف شده است و این مامور قلابی به گرفتن پول نقدی در تعدادی از تصادفات ساختگی اعتراف کرده هست. این متهم 34 ساله راجع به پوشیدن لباس نیروهای راهور نیز گفت: من مسافرکش هستم، لباس ها را پیدا کردم و پوشیدم!! شایان ذکر است: با در نظرگرفتن این که احتمال می رود این متهم جرایم بیشتری را در شهر مرتکب شده است باشد، تحقیقات از وی با صدور دستور قضایی همچنان ادامه دارد.

روش عجیب مامور قلابی جهت سرکیسه کردن راننده ها

اخبار حوادث – روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: تصادف | راننده | تصادفات | تصادفات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz