چمن – علف انتخاب همسر مناسب شریک مناسب دخترانه

چمن – علف: انتخاب همسر مناسب شریک مناسب دخترانه خانواده دختران ازدواج دخترانه خانواده سلامت زندگی دختران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از مراسم تجلیل راضی نبودم / علیرضا کریمی

علیرضا کریمی در گفت‌وگو با رادیو ورزش راجع به مراسم تجلیلی که از او برگزار شد صحبت کرد.

از مراسم تجلیل راضی نبودم / علیرضا کریمی

علیرضا کریمی: از مراسم تجلیل راضی نبودم

عبارات مهم : برنامه

علیرضا کریمی در گفت وگو با رادیو ورزش راجع به مراسم تجلیلی که از او برگزار شد صحبت کرد.

به گزارش خبرآنلاین، علیرضا کریمی در گفت و گو با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد تجلیلی که از سوی وزیر ورزش و جوانان از او صورت گرفت گفت: دیروز از طرف استان با من تماس گرفتند و گفتند یک جلسه شخصی با وزیر و مدیر جمهور داری و باید بروی ولی برنامه چیز دیگری بود و آن توضیحی که داده بودند، نبود و فکر می کنم قصد سواستفاده از من بود و اینکه نشان دهند که تجلیل می کنند و این حواشی ها از بین برود.

از مراسم تجلیل راضی نبودم / علیرضا کریمی

کریمی در پاسخ به این پرسش که از این تجلیل راضی نبودید گفت: من راضی نبودم و در عمل انجام شده است قرار گرفتم چون نمی دانستم چنین برنامه ای هست.

این کشتی گیر در مورد قول پاداش ها به او گفت: قول پاداش دادند و کلا ۱۰ سکه دیروز به من دادند. دیدم آنجا دوربین و خبرنگار است و فکر می کنم فقط بحثشان سواستفاده بود.

علیرضا کریمی در گفت‌وگو با رادیو ورزش راجع به مراسم تجلیلی که از او برگزار شد صحبت کرد.

کریمی در ارتباط با آینده خود و ارتباطش با رضایی گفت: اول از همه در مورد آینده باید بگویم تمریناتم را هر چه سریعتر باید شروع کنم و به آن چیزی که می خواهم برسم. در مورد رضایی هم باید از او بیش از همه تقدیر کنم. واقعا در این مدت زحمت کشید. کسی قبول نمی کرد تیم امید را قبول کند ولی او در این فاصله کم از خود گذشتگی کرد و قبول کرد این مسئولیت را و پای همه ناکامی ها ایستاد.

او در مورد اوضاع کشتی در کشور از نظر درآمدی هم گفت: اوضاع خیلی خوب نیست و اصلا درآمدی خوب نیست. پرسشها مالی فراوانی کشتی گیران دارند و این ضربه بزرگی به کشتی گیر می زند و نمی تواند خوب تمرکز و تمرین کند.

کریمی در ارتباط با اینکه رسول خادم گفته شما مجوز نهایی انتخابی تیم ملی را گرفتید و به نظر می رسد این می تواند جهت شما خوب باشد،گفت: قرار بود هر کسی که مدال طلای امید را کسب می کند مجوز حضور در انتخابی تیم ملی بگیرد و من هم که متاسفانه نتوانستم ولی فدراسیون این عنوان را به من اعلام کرد.

از مراسم تجلیل راضی نبودم / علیرضا کریمی

مجری این برنامه بار دیگر از کریمی در مورد مراسم روز گذشته پرسید که او گفت: به من گفتند که دیدار شخصی با مدیر جمهوری داری و به پدرم هم زنگ زده بودند و به اصرار پدرم رفتم ولی هنگامی که رفتم در عمل انجام شده است قرار گرفتم و آنچه به من گفتند چنین چیزی نبود و من ناراحتم از اینکه بعضی می خواهند سواستفاده سیاسی و از من سواستفاده ابزاری کنند.

واژه های کلیدی: برنامه | علیرضا کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz